În această perioadă se efectuează lucrări de modernizare a sistemului de telefonie iar robotul de informare NU este disponibil.
Vă anunțăm că apelurile pentru Dispecerat sunt în continuare înregistrate.

Rezultatul selecției dosarelor de înscriere la concursul de recrutare organizat în data de 18.02.2019 - proba scrisă

Data publicării: Miercuri, 5 feb 2020

Având în vedere prevederile art. 40 alin. (1) lit. a) și art. 50 alin. (1) și alin. (2) din H.G. nr. 611/2008 privind organizarea și dezvoltarea carierei funcționarilor publici, cu modificările și completările ulterioare, comisia de concurs comunică următoarele rezultate ale selecției dosarelor de înscriere:

Polițist local clasa III, grad profesional debutant - Serviciul 1 Ordine Publică, Pază și Proximitate - 1 post

Nr. crt.

Numele și prenumele candidatului

Funcţia publică

Instituţia publică

Rezultatul selecţiei
dosarelor

1.

Ardeleanu Vlad-Vasile

polițist local clasa III,
grad profesional debutant

D.G.P.L. Sector 6

Admis

2.

Boroșoiu Dănuț-Marinică

polițist local clasa III,
grad profesional debutant

D.G.P.L. Sector 6

Admis

3.

Fâciu Iulian-Constantin

polițist local clasa III,
grad profesional debutant

D.G.P.L. Sector 6

Admis

4.

Ilie Andreea-Maria

polițist local clasa III,
grad profesional debutant

D.G.P.L. Sector 6

Admis

5.

Leonte Ștefan-Victor

polițist local clasa III,
grad profesional debutant

D.G.P.L. Sector 6

Admis

6.

Mogoș Adrian-Alexandru

polițist local clasa III,
grad profesional debutant

D.G.P.L. Sector 6

Admis

7.

Olaru Alexandru-Cristian

polițist local clasa III,
grad profesional debutant

D.G.P.L. Sector 6

Admis

Polițist local clasa III, grad profesional superior - Serviciul 1 Ordine Publică, Pază și Proximitate - 1 post

Nr. crt.

Numele și prenumele candidatului

Funcţia publică

Instituţia publică

Rezultatul selecţiei
dosarelor

1.

Arsenie Angelica-Lenuța

polițist local clasa III,
grad profesional superior

D.G.P.L. Sector 6

Admis

2.

Munteanu Florentin

polițist local clasa III,
grad profesional superior

D.G.P.L. Sector 6

Admis

3.

Răgălie Florin-Radu

polițist local clasa III,
grad profesional superior

D.G.P.L. Sector 6

Admis

4.

Țoca Dana

polițist local clasa III,
grad profesional superior

D.G.P.L. Sector 6

Admis

5.

Vișan Ioan-Adrian

polițist local clasa III,
grad profesional superior

D.G.P.L. Sector 6

Admis

Polițist local clasa III, grad profesional debutant - Serviciul 2 Ordine Publică, Pază și Proximitate - 2 posturi

Nr. crt.

Numele și prenumele candidatului

Funcţia publică

Instituţia publică

Rezultatul selecţiei
dosarelor

1.

Bolintineanu Dan-Ionuț

polițist local clasa III,
grad profesional debutant

D.G.P.L. Sector 6

Admis

2.

Cornețeanu Mihai

polițist local clasa III,
grad profesional debutant

D.G.P.L. Sector 6

Admis

3.

Chiriță Cristian-Ionel

polițist local clasa III,
grad profesional debutant

D.G.P.L. Sector 6

Admis

4.

Dumitru Vicențiu-Marian

polițist local clasa III,
grad profesional debutant

D.G.P.L. Sector 6

Admis

5.

Ilie Ionuț-Daniel

polițist local clasa III,
grad profesional debutant

D.G.P.L. Sector 6

Admis

6.

Luță Maria-Adriana

polițist local clasa III,
grad profesional debutant

D.G.P.L. Sector 6

Admis

7.

Marin Daniel

polițist local clasa III,
grad profesional debutant

D.G.P.L. Sector 6

Admis

8.

Meraru Eduard-Mihail

polițist local clasa III,
grad profesional debutant

D.G.P.L. Sector 6

Admis

9.

Nadolu-Gabrian Dumitru

polițist local clasa III,
grad profesional debutant

D.G.P.L. Sector 6

Admis

10.

Petrache Ionuț-Mădălin

polițist local clasa III,
grad profesional debutant

D.G.P.L. Sector 6

Admis

11.

Radu Marius

polițist local clasa III,
grad profesional debutant

D.G.P.L. Sector 6

Admis

12.

Rotariu Ancuța-Ionela

polițist local clasa III,
grad profesional debutant

D.G.P.L. Sector 6

Admis

13.

Trașcă Alexandru-Daniel

polițist local clasa III,
grad profesional debutant

D.G.P.L. Sector 6

Admis

14.

Turliu Daniel

polițist local clasa III,
grad profesional debutant

D.G.P.L. Sector 6

Admis

Polițist local clasa I, grad profesional asistent - Serviciul 2 Ordine Publică, Pază și Proximitate - 1 post

Nr. crt.

Numele și prenumele candidatului

Funcţia publică

Instituţia publică

Rezultatul selecţiei
dosarelor

1.

Dobre Ionel-Cristian

polițist local clasa I, grad profesional asistent

D.G.P.L. Sector 6

Admis

2.

Doncea Florin-Eugen

polițist local clasa I, grad profesional asistent

D.G.P.L. Sector 6

Admis

3.

Lucaciu Simona-Georgiana

polițist local clasa I, grad profesional asistent

D.G.P.L. Sector 6

Admis

4.

Marin Radu-George

polițist local clasa I, grad profesional asistent

D.G.P.L. Sector 6

Admis

Polițist local clasa I, grad profesional debutant - Serviciul 4 Ordine Publică, Pază și Proximitate - 1 post

Nr. crt.

Numele și prenumele candidatului

Funcţia publică

Instituţia publică

Rezultatul selecţiei
dosarelor

1.

Bădică Florin

polițist local clasa I, grad profesional debutant

D.G.P.L. Sector 6

Admis

2.

Dumitrașcu Alexandru-Cristian

polițist local clasa I, grad profesional debutant

D.G.P.L. Sector 6

Admis

3.

Fasching Ștefan-Alexandru

polițist local clasa I, grad profesional debutant

D.G.P.L. Sector 6

Admis

4.

Gherman Marinela

polițist local clasa I, grad profesional debutant

D.G.P.L. Sector 6

Admis

5.

Lăpădat Adrian-Ionuț

polițist local clasa I, grad profesional debutant

D.G.P.L. Sector 6

Admis

6.

Marcu Sever-Mihai

polițist local clasa I, grad profesional debutant

D.G.P.L. Sector 6

Admis

7.

Micu Marius-Daniel

polițist local clasa I, grad profesional debutant

D.G.P.L. Sector 6

Admis

8.

Neamțu Alin-Alexandru

polițist local clasa I, grad profesional debutant

D.G.P.L. Sector 6

Admis

9.

Stanică Paula

polițist local clasa I, grad profesional debutant

D.G.P.L. Sector 6

Admis

Polițist local clasa I, grad profesional debutant - Serviciul Dispecerat, Monitorizare și Armurier - 2 posturi

Nr. crt.

Numele și prenumele candidatului

Funcţia publică

Instituţia publică

Rezultatul selecţiei
dosarelor

1.

Baba-Costescu Constantin-Cristian

polițist local clasa I, grad profesional debutant

D.G.P.L. Sector 6

Admis

2.

Bădăluță George

polițist local clasa I, grad profesional debutant

D.G.P.L. Sector 6

Admis

3.

Brîndușă Violeta-Cristina

polițist local clasa I, grad profesional debutant

D.G.P.L. Sector 6

Admis

4.

Bordei-Verde Teodora

polițist local clasa I, grad profesional debutant

D.G.P.L. Sector 6

Admis

5.

Chiriță Adrian-Ionel

polițist local clasa I, grad profesional debutant

D.G.P.L. Sector 6

Admis

6.

Coman Nicolae-Daniel

polițist local clasa I, grad profesional debutant

D.G.P.L. Sector 6

Admis

7.

Dumitrașcu Ana-Maria

polițist local clasa I, grad profesional debutant

D.G.P.L. Sector 6

Admis

8.

Iancu Sabina

polițist local clasa I, grad profesional debutant

D.G.P.L. Sector 6

Admis

9.

Ioancă Cristina-Iuliana

polițist local clasa I, grad profesional debutant

D.G.P.L. Sector 6

Admis

10.

Mănăilă Sorin-Iulian

polițist local clasa I, grad profesional debutant

D.G.P.L. Sector 6

Admis

11.

Neamțu Cătălin-George

polițist local clasa I, grad profesional debutant

D.G.P.L. Sector 6

Admis

12.

Nicoară Andrei-Marius

polițist local clasa I, grad profesional debutant

D.G.P.L. Sector 6

Admis

13.

Păcuraru Iulia-Raluca

polițist local clasa I, grad profesional debutant

D.G.P.L. Sector 6

Admis

14.

Radu Ionel

polițist local clasa I, grad profesional debutant

D.G.P.L. Sector 6

Admis

15.

Sîrbu Florin

polițist local clasa I, grad profesional debutant

D.G.P.L. Sector 6

Admis

16.

Szasz Andrei-Mihai

polițist local clasa I, grad profesional debutant

D.G.P.L. Sector 6

Admis

Polițist local clasa III, grad profesional asistent - Serviciul Circulație - 1 post

Nr. crt.

Numele și prenumele candidatului

Funcţia publică

Instituţia publică

Rezultatul selecţiei
dosarelor

1.

Gheorghe Mihăiță-Sergiu

polițist local clasa III,
grad profesional asistent

 

D.G.P.L. Sector 6

Admis

2.

Gugiu Florian-Vlăduț

polițist local clasa III,
grad profesional asistent

D.G.P.L. Sector 6

Admis

3.

Stanciu Melania-Elena

polițist local clasa III,
grad profesional asistent

D.G.P.L. Sector 6

Admis

4.

Tudorache George-Bogdan

polițist local clasa III,
grad profesional asistent

D.G.P.L. Sector 6

Admis

Polițist local clasa III, grad profesional asistent - Biroul Fluidizare, Proximitate - 1 post

Nr. crt.

Numele și prenumele candidatului

Funcţia publică

Instituţia publică

Rezultatul selecţiei
dosarelor

1.

Dociu Alexandru-Ionuț

polițist local clasa III,
grad profesional asistent

D.G.P.L. Sector 6

Admis

  • Candidații declarați „Admis” vor susține proba scrisă în data de 18.02.2020, ora 10.00 la sediul Primăriei Sectorului 6 din Calea Plevnei nr. 147-149 Sector 6.
  • Candidaţii nemulţumiţi de rezultatele obţinute pot formula contestaţie în termen de cel mult 24 de ore de la data afişării rezultatelor, conform art. 63 din H.G. nr. 611/2008 privind organizarea şi dezvoltarea carierei funcţionarilor publici, cu modificările şi completările ulterioare, care se depune la secretarul comisiei de soluţionare a contestaţiilor.
  • Afişat astăzi, 05.02.2020 ora 15.30, la sediul Direcţiei Generale de Poliţie Locală Sector 6, şos. Orhideelor nr. 2d, Sector 6 și pe pagina de internet a instituției.